Yeni Zenfone Modelleri Geliyor

Tayvanlı şirket 17 Ekim tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte daha önce hiç karşımıza çıkarmadığı 2 farklı akıllı telefon modeli duyurusu gerçekletireceğini açıkladı. Sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile müjdeyi veren Tayvanlı şirket ASUS, bir modelin ise dünya da ilk defa gösterileceğini belirtti.

17 Ekim’de Yeni Zenfone Modelleri Geliyor

ASUS her ne kadar telefonların ne olduğunu belirtmese de tahminler ASUS Zenfone Max Pro’nun bir sürümü ile Lite versiyonunun tanıtılması yönünde . Bununla beraber ASUS’un son dönemdeki politikasına devam ederek yeni modeli Hindistan’ın en büyük mobil telefon satış sitesi Flipkart üzerinden satışa sunacağı da ayrıca belirtildi.

Atılan tweet’te belirtildiği gibi cihazın resmi tanıtımı canlı yayında olacak. Yayının gerçekleşeceği platformlar duyurulduğunda ve telefonların resmi duyurusu geldiğinde detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 9 Türkiye Fiyatı Düştü başlıklı makalemizde galaxy note 9, galaxy note 9 fiyatı ve mansetb hakkında bilgiler verilmektedir.