"Enter"a basıp içeriğe geçin

NetDisk

Netdisk, bi TTNET’in sunmuş olduğu bir online dosya depolama hizmetidir. Bu hizmeti kullanarak dosyalarınızı size verilen alana depolayarak yedekleyebilir,  saklayabilir,  daha sonra herhangi bir cihazdan bağlanarak ulaşabilirsiniz.

NETDİSK bilgisayarınızdaki dosyanızı saklar, korur ve dosyalarınıza İnternetin bağlı olduğu her yerden erişmenizi sağlar. NETDİSK’le ilgili detaylı bilgi içinwww.ttnetbulutu.com adresini mutlaka ziyaret edin.  Netdisk’in yaptığı inceleme ile bir yıl içinde bilgisayarların ve Harddisklerin %13 ü arızalanıyor.  Kişisel dosyaların % 50 si kayboluyor ya da yanlışlıkla siliniyor.   NETDİSK, 20 GB ücretsiz alan sunuyor. Eğer 20 GB alan size az geliyorsa ücretli olarak yükseltebilirsiniz. 20 GB den 100 GB ve 20GB den Sınırsız’a yükseltebilirisinz. Aynı zamanda ücretli olarak 100 GB alan da satın alabilirsiniz. NETDİSK aynı zaman  Online Yedekleme hizmetini de kolayca yapabilmenizi sağlıyor.

NETDİSK ile istediğiniz dosyayı saklayabilirsiniz. Yükleyeceğiniz dosyaların toplam büyüklüğü NETDİSK’in kullandığınız kapasitesinden fazla olamaz. NETDİSK her türlü boyuttaki, her türlü dosyayı saklar ve korur. Bununla da kalmaz; NETDİSK dosyalarıza yaptığınız eklemeleri ve değişiklikleri de anında saklar.

NETDİSK, bilgisayarınızdaki her dosyayı İnternet bağlantısı yardımıyla saklayan bir uygulamadır. İnternete bağlı herhangi bir yerden her türlü dosyayı (fotoğraf, video, müzik, word, excell vs. ) yedeklersiniz. Saklama işlemi hiç bir kesinti gerçekleşmeden sürekli gerçekleşir. Yedeklenen dosyalarda yapılan tüm değişiklikler NETDİSK’te saklanır. Dosyalarınız veri merkezlerinde yüksek güvenlik standartları ile saklanır.

Ayrıca adresinden ürünü indirdiğiniz sayfada MOBİL linki üzerinden yukardaki sayfaya erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir